Zdravější kouření?


Ideální je nekouřit
Kouření může stát za vznikem celé řady zdravotních problémů. Mezi ty nejčastější se řadí problémy se srdcem a s dýchací soustavou. Může podporovat vznik astmatu nebo rozedmy plic. Přínosem nebude ani pro žíly a cévy. Přesto každý rok začne kouřit opravdu velký počet mladých lidí. Většina začíná kouřit klasické cigarety, které ale obsahují spoustu chemikálií, které by v tabáku být nemusely. Zejména mladší ročníky tak zkouší dávat přednost modernějším způsobům kouření.

cigareta náplň

Mnohé vědecké studie prokázaly příčinnou souvislost mezi kouřením a vznikem rakoviny plic. Samozřejmě že ne u každého kuřáka se tato nemoc vyskytne, ale kouření jí jde naproti. Jen minimum kuřáků dokáže s kouřením přestat, protože jde o návyk, který si lidské tělo na nikotin vytvoří opravdu velice rychle. Proto je potřeba včas přestat a nebo přejít na náhražky klasických cigaret.

Už pár let jsou na našem trhu k sehnání elektronické cigarety. Prodávají se v mnoha designech, a vybrat si můžete podle vzhledu a nebo podle toho jak vám zařízení padne do ruky. Nekouří se suchý tabák ale tekutá nikotinová náplň. Jestli chcete kouřit dál ale chtěli byste zkusit něco zdravějšího, zkuste vape pen.

muž kouří

Mnozí vědci se poslední dobou klaní k názoru že vaping je méně škodlivý než běžné cigarety. Má to tak být především díky složení. Zatímco klasické cigarety obsahují desítky látek, v liquidu jich tolik není. Navíc u elektronické cigarety máte možnost výběru mnoha náplní, které se liší nejen příchutí, ale i obsahem nikotinu. Zatímco kouření běžných cigaret je často na většině míst zakázané, kouření elektronické cigarety není problém třeba venku před diskotékou. Díky přechodu na šetrnější kouření si nemusíte cigaretu odpírat úplně všude, což je jeden z důvodů, proč jí tolik mladých kuřáků dává přednost před běžným kuřivem.

Powered by: Wordpress