Pro stěhovací firmu je termín stěhování závazný


Někteří lidé natolik důvěřují svým blízkým – rodinným příslušníkům, kamarádům, známým a kolegům z práce, že si domluví například stěhování, a spoléhají na to, že mohou počítat s jejich pomocí jak při balení věcí, tak například i při samotném stěhování. Pronajmou si za tímto účelem vůz, a jakmile nadejde stěhovací den, kamarád nikde. Prostě na to zapomněl, nebo společnou úmluvu ignoruje, takže vám zbydou jen oči pro pláč.

krabice na stěhování

Kdyby se jednalo například o výpomoc s nákupem, tak se jen zasmějete a do obchodu zajedete sami, anebo si případně nákup zajistíte přes e-shop, a v zásadě o nic nejde, jenže co když se stěhujete z nájemního bytu, který musíte ve stěhovací den opustit? Pokud je v bytě spousta nábytku, koberce a velké spotřebiče, bude to opravdový průšvih, protože třeba takovou velkou chladničku, pračku nebo rozkládací pohovku sami po schodech z pátého patra neodnesete. Co teď?

stěhování bytu

Zavoláte stěhováky, jenže ti nemají čas, protože jaksi shánět někoho, kdo má čas, až přímo ve stěhovací den, je samozřejmě nesmysl. Někteří lidé se v takovém momentu rozpláčou, rozzuří, anebo zkolabují, a může to skončit i infarktem a pobytem v nemocnici, s následnými dohady s pronajímatelem bytu.

Nechcete to raději vzít za opačný konec a obejít takto nespolehlivé kamarády a zajistit si stěhování v Praze 5 se spolehlivou stěhovací firmou? Pro ni je termín stěhování závazný, nemůže se stát, že vás „vypeče“, můžete být naprosto klidní a vše na stěhovací den chystat tak, aby to všechno klaplo do puntíku. A máte-li problém s rozebráním nábytku, nebo potřebujete vypomáhat s instalací svítidel, polic, garnýží, stínící techniky či spotřebičů, obraťte se s důvěrou na stěhovací firmu, která má tyto práce také ve své režii. Stěhování s profesionály samozřejmě musíte zaplatit, ale bude to bez stresu, a v naprosté pohodě.

Powered by: Wordpress