Potřebujete internetovou aplikaci?


Cokoliv si na internetu prohlížíte, aniž byste do webu jakkoliv zasahovali, je pouhé prohlížení internetových stránek, které nemá s webovými aplikacemi nic společného. Jakmile ale pomocí prohlížeče například spravujete skladové zásoby, interní program pro odevzdávání textových souborů nebo třeba objednáváte jídla v menze, už jde o aplikace, které někdo musí vytvořit pro předem jasně dané využití. Tak jako každý nevytvoří internetovou stránku, tak každý nedokáže vytvořit aplikaci, která bude doopravdy fungovat tak jak potřebuje zadavatel.

macbook apple

Webové aplikace používají třeba podnikatelé, kteří pomocí aplikace umožňují zaměstnancům aby si objednávali obědy, zapisovali přijatý a vydané materiál nebo si žádali o různá potvrzení. Webové aplikace najdete i ve státní správě, kde se můžete objednat na určitý úřad na určitou hodinu nebo si něco přímo vyřídit online. I u vysokých škol najdete aplikace, díky kterým si studenti mohou organizovat studium – mohou si objednávat koleje, obědy, žádat o potvrzení, nebo se přihlašovat na zkoušky.

Webové aplikace na míru jsou nástrojem, který vám usnadní život. Jejich tvorba je závislá na tom, co od nich přesně očekáváte. Je nutné zadat svoje požadavky a zkonzultovat s programátorem, který vám doporučí jaké řešení je vhodné právě pro vás. Je ale nutní brát předem v potaz, že aplikaci nelze používat jak jste zvyklí u běžných programů, ale je potřeba ji provozovat pomocí serveru, proto počítejte s tím že budete muset spolupracovat nejen s programátorem, který vám aplikaci vytvoří, ale také s provozovatelem serveru.

code počítač

Vývoj aplikace může trvat dlouho, pokud potřebujete najít řešení co nejdřív, neotálejte s kontaktem a začněte svoje potřeby řešit co nejdřív. Hotovou aplikaci můžete mít včas, jen když si její vývoj včas objednáte. Nejde jen o její vývoj, ale i o testy a následné spuštění na webu.

Powered by: Wordpress