Design zahradních skleníků


V dřívějších dobách se zahradní skleníky využívaly především na pěstování zeleniny nebo různých bylinek. V současné době se jeho podstata prodeje nezměnila a skutečně jsou skleníky stále žádanější, ale proměnila se jeho vizáž. Konstrukce již na vás nemusí dýchat jednotnou barvou pozinkovaného plechu, ačkoliv to rozhodně nemá vliv na jeho funkci. Můžete si pořídit designový skleník, který sladíte do barev například svého rodinného domku, nebo do odstínů přírodních barev atd. Zkrátka již to bude nejen užitkový produkt, ale zároveň designový skvost ve vašich zahradách. Nicméně je pravdou, že lakování skleníků má další podstatné plus a tou je prodloužení trvanlivosti konstrukce.

ekogarden

Výběr z bohaté škály barev

Pokud byste chtěli změnu a zatoužili si pořídit skleník v nějaké oblíbené barvě, poté je lepší rovnou nás navštívit a barvu si zvolit podle námi nabízeného vzorníčku. Případně můžete navštívit jakoukoliv prodejnu, která vzorníček barev typu RAL vlastní. Zahradní skleník si lze zakoupit přes náš internetový obchod a do poznámky uvedete číslo barvy. Také budete muset počítat s trochu delší dobou dodací lhůty, ale přece jenom počkat se v tomto případě vyplatí. Lakování skleníků provádíme běžně a určitě to má své opodstatnění, prodlouží totiž trvanlivost samotného skleníků, a navíc bude pěkně vypadat i na vašem pozemku. Zvláště pokud si zvolíte verzi skleníku ke zdi domu a doladíte ho podle fasády.

skleník

Vzorník RAL barev

Pokud jste se rozhodli pro práškovou vypalovací barvu, určitě nepodceňujte výběr barvy. Nemusíte se obávat navštívit prodejnu barvy a laky, která má vzorníček barev typu RAL. Tento vzorník je naprosto ideální, jedná se o celosvětově uznávaný standard pro stupnici barevných odstínů, který se používá především v průmyslové výrobě interiérových či exteriérových nátěrových hmot a ve stavebnictví. Díky tomu se veškerá čísla shodují s vybranou barvou, kterou nám jednoduše sdělíte a můžete se těšit na zahradní skleník ve vašich barvách.

Powered by: Wordpress