Otevíráme půjčovnu jízdních kol


Některé regiony naší země jsou natolik atraktivní z hlediska turistického ruchu, že se vyplatí místním obyvatelům provozovat penziony a nabízet ubytování na úrovni, doplněné stravováním. Zároveň se tu dobře uživí některé další podpůrné služby, například půjčovny různého typu sportovního vybavení. Jednou z nich je také půjčovna jízdních kol.

půjčovna kol

Jízdní kola disponují tou výhodou, že jsou relativně lehká, není k nim zapotřebí řidičský průkaz a lze na nich jezdit v jakémkoli terénu – od rovinatého profilu až po horské svahy. Jestliže máte zájem provozovat půjčovnu kol i vy, a domníváte se, že vaše oblast je dostatečně lákavá pro zájemce o cykloturistiku, pak si nachystejte potřebné vybavení a reklamu v podobě webových stránek. Jakmile začne váš zkušební provoz a budete mít za sebou již první zkušenosti a dobré reference od spokojených klientů, mohl by se vám hodit i rezervační systém.

pastorek jízdního kola

Zájemci o vaše služby si mohou provádět sami bez vaší asistence výběr jízdních kol a rezervovat termín pronájmu, aniž by se s někým dohadovali, zda je k dispozici to a to, a zda pro vámi zvolený den bude opravdu jízdní kolo k dispozici. V rámci rezervace se nemůže stát, že by se tu objevily nějaké duplicity, a dva lidé si přišli ve shodný den a hodinu pro stejné kolo. Odpadnou tím starosti se zapisováním rezervací do papírového bloku, což je únavné a mnohdy i nespolehlivé, protože pokud na někoho zapomenete, mohou z toho vzniknout různé nepříjemnosti.

Rezervační systém se tedy stará o pořádek a řád a zabrání chaosu, což je nepříznivý jev, který vašemu podnikání vůbec neprospěje, a dokonce může zavinit i o bankrot, vzhledem ke špatným zákaznickým referencím. S rezervačními systémy mají dobré zkušenosti nejen půjčovny sportovního vybavení, ale i různé kadeřnické a wellness služby anebo provozovatelé ubytovacích zařízení.

Powered by: Wordpress