Zábava pro všechny

Plánujete svatbu ale ještě si nevíte rady s tím jak pobavíte svoje hosty? Kromě klasických svatebních her se dá vymyslet i další druh zábavy. Velice oblíbená zábava posledních let je kouzelnické vystoupení. I když vám to možná přijde jako zábava pro děti, opak je pravdou. Kouzelnické vystoupení je možné udělat tak, aby pobavilo děti i dospělé. Není to jednoduché, ale je to možné.

karetní trik

Pobavím všechny vaše hosty
Zabývám se tvorbou kouzelných vystoupení po celé republice. Hledáte který kouzelník v Brně připraví skvělou show pro jakoukoliv akci? Protože mě zajímala kouzla už odmala, chtěl jsem se zabývat kouzlením profesně. A to se mi díky vám splnilo. Připravuju vystoupení speciálně pro děti, pro dospělé i pro smíšené publikum. Většinou to probíhá tak, že provádím kouzla která zaujmou všechny a poté se postupně přesunu k menšímu kouzelní pro menší diváky a pro dospělé zvlášť. Pokud jde o akci kde jsou dospělí s dětmi dohromady, snažím se vybírat takové triky, které budou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Speciální vystoupení pro malé diváky
Protože je jasné že malé děti zaujmou jiné druhy kouzel, připravuji pro ně kouzla která je budou bavit. Zpravidla jde o kratší triky jako například zmizení věci nebo naopak její objevení. Děti to baví, chvilku přemýšlí nad tím jak se trik provádí, a jeden malý je můžu i naučit. Bude to pro ně daleko větší zážitek než kdyby se jen dívaly. Aby si z mého představení odnesly https://havlickobrodsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/chtel-me-zabit-tvrdi-rybar-o-incidentu-u-reky-sazavy-20180108.html i něco na památku, dělám dětem zvířátka z nafukovacích balonků.

kouzelnické potřeby

S mým vystoupením bude vaše oslava či svatba nebo i jiná společenská akce jiná než ostatní. Ne každý si totiž kouzelníka pozve, a než žatý si dává tolik práce s přípravou zábavy která osloví všechny přítomné. Pokud chcete i vy mít lepší akci než ostatní, určitě neváhejte a zarezervujte si termín, protože se rychle plní.

Powered by: Wordpress