Proč si na ruční bourací práce pozvat profesionály

Nejste kulturista – ačkoli by zřejmě náročnější fyzická práce prospěla každému, kdo vykonává sedavé zaměstnání a namísto sportu se povaluje na gauči, je lepší začít s fyzickým tréninkem postupně, a ne se hned pustit do takovéto „mordovačky“. Tréninkové dávky si musíte rozložit na více dnů a postupně zvyšovat námahu, zatímco práce s těžkým kladivem a s elektrickými či pneumatickými bouracími nástroji již vyžaduje určitý svalový fond. Pokud jej zatím nemáte, můžete skončit dokonce i v nemocnici.

demoliční práce

Zranění – v předchozím odstavci jsme naznačili, že vás může odvézt sanitka kvůli oslabení imunitního systému, například se zápalem plic, ale to není vše, co se může přihodit. Nemáme zrovna na mysli pád kladiva na palec u nohy, ale mnohem horší situace, kdy se na vás v důsledku únavy či neopatrnosti zřítí strop, zavalí vás padající stěna z cihel, anebo se pod vámi propadne schodiště. Ruční bourací práce ceník je položka, z níž se dozvíte to, co vám může napovědět, jaké situace se při bourání stavebních konstrukcí vyskytují, a snadno odtud odvodíte, že by bylo lepší povolat na tyto činnosti odborníky.

bourání domu

Nevíte, jak na to – není bourání jako bourání, aneb bourací práce nejsou jen o pouhém bušení do zdi. Je zde mnoho situací, kdy je zapotřebí uvažovat a předvídat, jak se která konstrukce bude bortit, kam a jak dopadnou jednotlivé kusy sutin, a jak postupovat, abyste vybourali pouze to, co je třeba a nepoškodili nic jiného. I bourací práce vyžadují práci s rozmyslem, jsou tu potřebné mnohé zkušenosti a rozhodně to není činnost pro každého opilce, který se potuluje po ulici a dáte mu do ruky kladivo s majzlíkem. Profesionální demoliční práce mohou probíhat i ve výškách, ve ztížených podmínkách, například ve stísněných prostorách, v mrazivém nebo naopak v horkém počasí, které vyžaduje vhodný pracovní oděv.

Powered by: Wordpress