Nechte si vyzout sexy lodičky až v posteli

Máte v oblibě nošení lodiček na vyšším podpatku? Pak nejste sama, protože zvýšený podpatek zvětšuje úhel mezi nártem a lýtkem, a v této poloze jsou ženské nohy nejkrásnější. Krásu nohou umocňuje zejména hluboká klenba chodidel, protažením špičky nohy se zvýrazní pata a kotník a klenutý most mezi patou a prstní kostí pozvedá mužům nejen sebevědomí, ale i nástroj v kalhotách.

sexy lodičky

Připadá vám podivné, proč zrovna klenba chodidel a sexy lodičky na podpatku muže tak mocně přitahují a vzrušují? Je to zřejmě dáno těmi přirozenými oblými tvary, co dají zároveň vyniknout ženskému tělu v těch nejzajímavějších místech, kam patří boky, ňadra a hýždě. Čím klenutější tyto proporce žena má, tím více je pro muže přitažlivější, ostatně možná jste již zaslechli popis ideálu ženské krásy, co je přirovnáván k přesýpacím hodinám.

Klenuté boky ve tvaru přesýpacích hodin a klenba chodidla na vyšším podpatku ve tvaru přesýpacích hodin dovedou muže uvést někdy až do stavu transu, a přitom může být žena ještě spoře oblečená ve spodním prádle. Vyplatí se tohoto momentu využít a ponechat obuté sexy lodičky až do poslední chvíle, těsně před začátkem erotických hrátek v posteli, aby se muž dokonale pokochal tou krásou, a postupně svlékal to poslední, co na jeho partnerce ještě zbylo.

dívka na okenním parapetu

A co říci na závěr? Nemějte mužům za zlé, když po vyzutí sexy lodiček začnou slastně přejíždět jazykem po vašem nártu a vzápětí cucat váš palec, jako by to byl sladký dudlík. Chodidla totiž patří k nejmocnějším erotogenním zónám, dovedou jemným hlazením navodit velmi slastné pocity, což je pro milostnou předehru naprosto ideální, a některé ženy dokonce přivádí něžné laskání chodidel až k orgasmu.

Nepovažujte svá chodidla za něco nepodstatného, čeho si muži nevšímají, využijte jejich přirozené krásy k rozkoši, a to i bez obav z nařčení z fetišismu, protože krásu chodidel muži vnímají podobně, jako krásu vašich obnažených ňader a vztyčených prsních bradavek.

Powered by: Wordpress