Dovolená kdykoliv v roce


Chorvatsko je jednou z nejoblíbenějších přímořských zemí, kam jezdíme trávit dovolenou nebo alespoň víkend už pěknou řádku let. Jezdíme sem celé generace, protože dřív se pořádně člověk ani jinam nedostal. Je to stát, který je nám blízký svou kulturou, a jsme zvyklí sem jezdit, takže celá řada lidí se sem vrací i dnes, a to i když mají na výběr z mnoha dalších destinací. Chorvatsko má krásnou přírodu, kde se natáčela celá řada filmů a seriálů, a také vás nadchne zdejší historická stránka, protože je zde mnoho památek, které také stojí za návštěvu.

byty u moře

Proč je Chorvatsko i dnes tak oblíbené? Je to díky tomu, že mnoho lidí chce na dovolenou dojet vlastním autem, a tak jedou právě sem. Autem jste tady za pár hodin. Naprostá většina lidí vyráží v nočních hodinách z České republiky, aby stihli východ slunce už u moře. Pokud sem pojedete poprvé, raději si prostudujte místní předpisy, ať si začátek dovolené nezkazíte zbytečnou pokutou. Stát od státu se liší povolené limity, výbava auta a také povinnost mít dálniční známku či možnosti parkování.

Jestli sem ale už nějaký ten čas jezdíte a nad jiným státem ani neuvažujete, možná by se vám hodilo zde mít svoje vlastní zázemí. Vždycky je liší jet do svého bytu, a nemuset řešit ubytování. I když totiž ubytování máte vyřešené, může se stát, že vám jej zruší těsně před odjezdem a nebo až jste na cestě. Řešení takové situace je těžké a někdy vás čeká dovolená namísto v hotelu někde v kempu.

moře chorvatsko

Chcete mít svoje bydlení u moře?
Pokud vás zaujala možnost bydlet kousek od moře alespoň pár víkendů v roce, můžete zainvestovat do některé z místních nemovitostí. Zvažte třeba prodej apartmánů v Chorvatsku, protože apartmány jsou cenově dostupné a nově postavené. Jde o byty v apartmánových budovách, které vám nabídnou pohodlí, soukromí a pláž pár kroků od bytu.

Powered by: Wordpress