Proč se raději nošení podprsenky dobrovolně vzdát

Kdyby měli muži nosit pravidelně každý den podprsenku, třeba jen vycpanou molitanem, zřejmě by se jim tento proces natolik zajídal, že by přemýšleli, jak situaci usnadnit, anebo se jí zcela vyhnout. Nelze se tedy ženám divit, že musí snášet takové nepříjemnosti, navíc nošení podprsenek nedoporučují ani lékaři, protože tím ochabuje svalstvo hrudníku, které udržuje poprsí v přirozeném tvaru. Když si tedy vaše partnerka usnadní život tím, že podprsenku odmítá nosit, nemějte jí to za zlé, a to i ve chvíli, kdy na sebe navléká průsvitnou halenku nebo plesové šaty.

žena v podprsence

Jenže ono to není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Kdyby byli lidé tolerantní, a kdyby ženská ňadra nebyla pro muže tak silným erotickým magnetem, vlastně bychom se nad nošením podprsenky jen pousmáli a řešili jiné starosti. Vtip je v tom, že jsou-li vidět bradavky, žena je považována za objekt erotické touhy a v mužském těle dochází k nárůstu testosteronu a k uvolnění sexuální energie. Někteří citliví jedinci to také zaznamenají svou intuicí a ve společnosti pak dochází k velmi zajímavým a mnohdy i nepříjemným situacím.

Naštěstí ovšem existuje velmi snadná pomoc. Docela jednoduchá ochrana bradavek v podobě kulatých terčíků, které se na ně nalepí speciální lepicí vrstvou, a je po starostech. Terčíky mohou být v barvě tělové, anebo černé či bílé, aby lépe splynuly s okolním oblečením. Kryty bradavek zajistí jejich neprůhlednost a zároveň snižují pravděpodobnost jejich vztyčení, což je rovněž podobný, nepříjemný moment mezi lidmi ve společnosti.

odložené balerínky a podprsenka

Nekomplikujte si tedy život podprsenkou a buďte co nejvíce přirozené, aniž byste se musely stát terčem pohledů okolních lidí. Umožněte vašemu hrudníku, aby se formoval do krásy působením svalstva, nikoli v podobě náhražky dvou košíčků, zavěšených na tenkých textilních pruzích.

Powered by: Wordpress