Můj sen


Jak se mi splnil můj sen! Už v době, kdy jsem byla dítě, jsem měla jeden velký sen. Uhádnete jaký? Toužila jsem po tom, že až budu velká, budu mít svůj vlastní dům. Pro mnoho lidí možná nereálný cíl. Mně se to taky zdálo nedosažitelné. Jenže jsem na to tak intenzivně myslela, a tak moc jsem si to přála, že nakonec se mi můj sen opravdu splnil. Časem jsem dospěla, našla jsem si dobře placenou práci a nemohla jsem být šťastnější. A tak jsem se rozhodla si koupit takzvaný mini dům – off grid tiny house. Ze začátku jsem chtěla sice normální velký dům, ale pak jsem si řekla, že je to zbytečné.

S

Nemám totiž ani rodinu, ani přítele, takže není potřeba velký dům. A tak jsem se začala pomalu pokukovat po právě těchto mini domech. Výběr na internetu byl veliký a vůbec nebylo snadné si vybrat spolehlivou firmu, která takové tiny house dělá. Shodou okolností jsem ale měla kamaráda, co si už tiny house nechal dělat na přání. A tak jsem mu samozřejmě zavolala a zeptala se ho, kde si jej nechal dělat a jestli je s ním spokojený. A on mi doporučil právě jednu firmu. Jejich webové stránky máte nahoře nad článkem, stačí na ně jenom kliknout.

S

Říkal mi, že firma je moc přátelská a můžete si tam nechat vyrobit tiny house přesně podle svých představ, že prý umí vyladit všechno do sebemenšího detailu. http://www.kafe.cz/rodina-a-domov/napodobili-do-detailu-fotografie-z-detstvi-vy-u-jejich-prohlizeni-budete-brecet-smichy-35847.aspx A taky že ano. Když jsem s firmou na off grid timy house poprvé začala komunikovat, vůbec jsem netušila, jak krásný mini dům mi vyrobí. A když jsem potom po nějaké době viděla výsledek jejich práce a konečně byl můj menší domeček dostavěný, byla jsem opravdu nadšená. Proto bych vám chtěla říct, že pokud hledáte nějakou spolehlivou firmu, určitě si vyberte jejich a budete překvapeni, jaké domy dokáží vyrábět. Schválně se podívejte i na jejich webové stránky, kde je i malá ukázka toho, co dělají…

Powered by: Wordpress