Bylinky ovlivní i váš sexuální život


Bylinky mají mnoho léčivých vlastností. Mohou posílit naši imunitu, pomoci nám s problémy se spánkem, pomoci při stavech úzkosti, působit na záněty a mnoho dalšího. Ovšem na jednu stránku, na kterou mohou bylinky působit se často zapomíná. Bylinky a sexuální život jdou totiž ruku v ruce. Sexuální život občas potřebuje zpestření nebo povzbuzení. S přibývajícím věkem naše libido upadá, mohou se objevit také problémy s erekcí. Samozřejmě, na všechno tohle existují lék, ale možná budete chtít sáhnout po přírodnější cestě, jak povzbudit své libido, a to je prostřednictvím bylinek. Je totiž mnoho bylin, které mají na náš sexuální život velmi příznivý dopad.

chilli paprička

Jaké bylinky mohou povzbudit váš sexuální život?

Chilli papričky

Chilli papričky se využívají především v gastronomii. Existuje jich spoustu druhů, od mírně pálivých až po takové, které jsou pálivostí až životu nebezpečné. Chilli papričky v rozumné míře ale působí jako afrodiziakum. Jejich pálivost navíc zrychluje krevní oběh, což napomáhá mužské erekci. Chilli papričky nejlépe konzumujte tak, že si je budete pravidelně přidávat do jídla.

Řeřicha peruánská

Řeřicha je sexuálním stimulantem především pro ženy. Většinou se zmiňují sexuální stimulanty pro muže, ale nesmíme zapomínat ani na ženy. Řeřicha peruánská je totiž někdy nazývaná jako ženská viagra. Pomáhá ženám dodat energii a zvýšit jejich libido. Má pozitivní účinek na ženské hormony.

zázvor

Zázvor

Možná někoho překvapí, že také zázvor je účinným pomocníkem pro vás sexuální život. Zázvor totiž, mimo jiné, podporuje krevní oběh a roztahuje cévy. Roztáhnuté cévy usnadňují mužům dosáhnutí erekce. Z toho důvodu se i zázvor řadí mezi bylinky, které pomohou zlepšit váš sexuální život.

Vitánie snodárná

Bylinka s podivným názvem u nás není příliš známá, ale ohledně sexuálního života vám může dosti pomoci. Je totiž prokázané, že zvyšuje počet spermií u mužů, takže je skvělá třeba pro páry, které se snaží počít dítě.

Powered by: Wordpress